HAKKIMIZDA

UZUN YILLAR SEKTÖRÜ EN İYİLERLE VE İLKLERLE BULUŞMAYI HEDEFLEYEN FİRMAMIZ, HOLZPLAS VE HOLZALÜMİNYUM MARKA ALÜMİNYUM AHŞAP PENCERELERLE SEKTÖRDE HİZMET VERMEKTEDİR. ALÜMİNYUM AHŞAP KOMPOZİT PENCERE ÜZERİNE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİ MARKA KALİTESİ İLE SİZLERE SUNARAK PENCERE KONUSUNDA TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAMAYI AMAÇ EDİNDİK. SAHİP OLDUĞUMUZ TECRÜBEYİ, GÜÇLÜ TEKNİK KADROMUZ VE AVRUPA STANDARTLARINDA İMALAT VE MONTAJ KALİTEMİZİ BİRLEŞTİREREK, HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEREK HEDEFLERİMİZE BAŞARIYLA ULAŞMA GAYRETİ İÇİNDEYİZ. TÜRKİYE GENELİNDE BİRÇOK PRESTİJLİ PROJENİN ÇÖZÜM ORTAĞI OLDUK. PENCERE SİSTEMLERİNİN UYGULAYICISI OLARAK LİDER OLMA ANA HEDEFİ ÇERÇEVESİNDE YATIRIMLARIMIZ SÜREKLİ DEVAM ETMEKTEDİR. MAKİNA PARKIMIZ SON TEKNOLOJİLERE GÖRE SÜREKLİ YENİLENMEKTE VE TEKNİK KADRODAN İMALATA TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN EĞİTİMİNE BÜYÜK ÖNEM VERMEKTEYİZ.

MİSYONUMUZ

ÜRETTİĞİMİZ HOLZPLAS VE HOLZALÜMİNYUM MARKA İNOVATİF ÜRÜNLERLE İNSAN SAĞLIĞINI ÖNCELLEYEREK KALİTELİ, FARKLI, SAĞLIKLI, UZUN ÖMÜRLÜ VE GÜVENLİ DÜNYA PENCERE SEKTÖRÜNDE BİR İLKİ KULLANIMA SUNDUK. BUNUN SEKTÖRDE BÜYÜK BİR KAZANIM OLDUĞU DÜŞÜNCESİYLE İŞİMİZE DEĞER KATARAK İLERLEMEK, BU FARKLILIKLA DÜNYA PENCERE SEKTÖRÜNDE HAKKETTİĞİMİZ YERE SAHİP OLMAK.

VİZYONUMUZ

PENCERE SEKTÖRÜNÜN BEKLENTİSİ OLAN DEĞİŞİM YENİLİK VE GELİŞİM ÜÇGENİNDEN YOLA ÇIKARAK TÜKETİCİNİN HAKETTİĞİ BEKLENTİ VE MEMNUNİYETİ HİSSEDEREK YÜKSEK STANDARTLARDA ARANILAN HİZMETİ SUNARAK FARKLI BİR ÜRÜNLE BİR DÜNYA MARKASI OLMAYI HEDEFLİYORUZ